по-русски

Ettevõttest

 

Meie ettevõte sai edukalt asutatud 1996. aastal. Aastate pikkuste kogemustega oleme suutnud laiendada ja välja töötada oma toodangu assortimenti vastavalt kliendi vajadusele.


Pakume Teile toote suurt valiku võimalust, kuidas kaitsta ja kindlustada oma kodu. Meie toote lai valiku assortiment lubab täita ka kõige nõudlikuma kliendi soovid:


• standatduksed
• erimõõdusuksed
• sise-ja välisuksed
• postkastid ja erinevad metallkonstruktsioonid kliendi enda jooniste järgi. 


Metallkonstruktsioonide ja uste valmistamisel kasutame kaasaegset tehnikat, tehnoloogiat ja kõrgkvaliteetset materjali.Kogu meie toodang värvitakse pulbervärviga, mis garanteerib toote vastupidavust ja pikaealisust.


Meie töölised on alati abivalmis ning vastutulekud kliendi soovidele. Tänu toodangu suurele kvaliteedele, heale hinnale, korrektsele teenindamisele-oleme võitnud klientide usaldust. Meie ettevõte on orienteeritud sellele, et tagada kõrgkvaliteet toodangu tootmises ning olla konkurentsivõimeline ka kõige nõudlikumate klientidega. Meie suurteks klientideks on korteriühistused, suured ehitusfirmad kui ka eraisikud. 

 

Pöördudes meie ettevõte poole, saate toodangut tellida otse tootjalt, mis aitab kokkuhoida aega ja raha. Meie sõbralik kollektiiv on alati valmis kliente aitama ja nõustama teatud toodangu valiku puhul.